Dış video yalnızca tıkladıktan sonra yüklenir. Önizleme yerel kalır.

Solitaire
Russian Solitaire
Russian Solitaire oynayın, yalnızca aynı renk hamlelerin izin verildiği zorlu bir tek desteli Yukon varyantı. Ücretsiz oynayın; çevrimdışı da olur.
- Ücretsiz
- Çevrimdışı
- Hesap yok
Doğrulanabilir bilgiler
Kısaca Russian Solitaire
- Tür
- Solitaire
- Yayıncı
- SBKR Apps
- Fiyat
- Ücretsiz
- Platformlar
- Android, iPhone ve iPad
- Çevrimdışı
- Evet
- Hesap gerekli
- Hayır
- Uygulama dilleri
- 33 dil
- Sürüm
- 1.17.0
- Son güncelleme
Kaynaklar: Google Play ve App Store. tarihinde doğrulandı.
Gerçek bir bakış
Görsellerle Russian Solitaire
Russian Solitaire ekran görüntüleri
Russian Solitaire 49 hamle ve 3:58 sonunda 260 puan: dört temelden üçü başlamış, biri papaza kadar tamamlanmış, maça temeli ise asını soluk gösterip boş duruyor. Russian Solitaire 43 hamle ve 2:22 sonunda 225 puan: yedi sütun hâlâ dolu ve dört temelden üçü başlamış. Russian Solitaire büyütülmüş tahtayla: çift yönlü okla birleşen iki nokta iki parmak hareketini gösteriyor, uzun kupa sütunları büyümüş görünüyor. Russian Solitaire ayarları, oynanış sekmesi (v1.15.2): yedi seçenek, ikisi açık — çift dokunma ve yerleştirme yardımı; etkileşimli kurallar burada kapalı. Kazanılmış bir Russian Solitaire eli: dört papaz dört temeli taçlandırıyor ve yedi sütun boş; 03:58, 49 hamle ve 260 puan, en iyi puan 355.
Temel kurallar
Russian Solitaire nasıl oynanır?
Renk bazında As'tan Kral'a 4 temel oluşturun
Kartları sütunlar arasında yalnızca aynı renk içinde taşıyın
Kart gruplarını sıra düzeni ne olursa olsun taşıyın
Boş sütunları yalnızca Krallar doldurabilir
Tüm 52 kartı temellere taşıyarak kazanın
Uygulamada
Russian Solitaire uygulamasının özellikleri
7 tablo sütununda 52 kart - stok yığını yok
Maksimum meydan okuma için yalnızca aynı renk hamleler
Başından itibaren tüm kartlar görünür
Çevrimdışı çalışır - her yerde, her zaman oynayın
Temiz, sezgisel dokunmatik kontroller
Telefon ve tablet için optimize edilmiş düzenler
Hesap gerekmez - ilerlemeniz cihazınızda kalır
Düzenli güncellemeler ve iyileştirmeler
Klasik kurallara sadık
Doğrudan yanıtlar
Russian Solitaire hakkında sık sorulan sorular
Russian Solitaire ücretsiz mi?
Evet. Russian Solitaire hem indirmesi hem oynaması ücretsizdir. Oyun alanının dışındaki bir bannerda gösterilen reklamlarla desteklenir.
Russian Solitaire çevrimdışı çalışır mı?
Evet. Oyun tamamen cihazınızda çalışır: bağlantı olmadan oynayabilir, ilerlemenizi kaydedebilir ve istatistiklerinizi görebilirsiniz. Bağlantı yalnızca kurulum ve reklamların yüklenmesi için gerekir.
Hesap gerekiyor mu?
Hayır. Hiçbir hesap yok — oluşturulacak bir şey de, giriş yapılacak bir yer de. İlerlemeniz cihazınızda kalır.
Hangi cihazlarda çalışır?
Russian Solitaire, iPhone, iPad, Android üzerinde kullanılabilir ve hem telefonlara hem tabletlere uyum sağlar.
Russian Solitaire hoşunuza gitti mi? Bir puan veya yorum bırakın!
Yorumunuz sonraki oyunculara yardım eder
Russian Solitaire hoşunuza gitti mi? Bir puan veya yorum bırakın!
Yorumunuz oyunu geliştirmemize ve başkalarının onu keşfetmesine yardımcı olur.
Henüz herkese açık puan yok: mağazalar doğrulanabilir bir hacim sunmuyor.
