Головоломки та логіка

Match Cards

Гра на пам'ять з 18 темами: Динозаври, Тварини, Прапори. Знаходь пари або групи з 3. Тренуй пам'ять та концентрацію! Грайте безкоштовно, навіть офлайн.

  • Безкоштовно
  • Офлайн

Match Cards

Перевірені відомості

Match Cards коротко

Жанр
Головоломки та логіка
Видавець
SBKR Apps
Ціна
Безкоштовно
Платформи
Android, iPhone та iPad
Офлайн
Так
Потрібен обліковий запис
Ні
Мови застосунку
33 мов
Версія
8.5.0
Останнє оновлення

Джерела: Google Play і App Store. Перевірено .

Як це виглядає

Match Cards у зображеннях

Зовнішнє відео завантажується лише після вашого кліку. Прев’ю залишається локальним.

Знімки екрана Match Cards

  • Match Cards на сітці з 32 карт із котами: 12 із 16 пар знайдено й позначено за 2:34, а одна карта відкрита без галочки — та, яку щойно перевернули.
  • Match Cards на сітці з 24 карт із цуценятами: 3 із 12 пар позначено після 1:01 і 5 спроб із 29, а один пес відкритий і досі чекає на свою пару.
  • Match Cards, наближена щипком двома пальцями — дві точки та зустрічні стрілки малюють жест, — на найбільшій сітці з 80 карт: 8 із 40 пар знайдено на 1:36.
  • Match Cards у розширеному режимі, де набір — це три карти, а не дві: 24 карти дають 8 наборів — три морквини, три червоні панди, три мавпи, — і 3 з них зібрано на 1:28.
  • Match Cards на сітці з 54 карт із прапорами: 9 із 27 пар позначено після 2:01 і 10 спроб із 42 — тема, де дві карти схожі одна на одну значно частіше, ніж тварини.

Основні правила

Як грати в Match Cards?

Match Cards - це класична гра на пам'ять, створена для розвитку розуму та покращення концентрації. Перевірте свою візуальну пам'ять, знаходячи однакові картки, приховані серед колоди.

  1. Картки перемішуються та розкладаються сорочкою вгору на сітці

  2. Натискайте, щоб перевернути картки та запам'ятати їх розташування

  3. Знайдіть всі відповідні картки, щоб завершити раунд

  4. У Класичному режимі збирайте пари однакових карток

  5. У Розширеному режимі знаходьте групи з трьох відповідних карток

У застосунку

Можливості застосунку Match Cards

Два ігрові режими: Класичний режим (знайди пари з 2 карток) та Розширений режим (знайди групи з 3 карток)

Різні розміри сітки: Від простих сіток 2x3 до складних розкладок 6x7 на телефоні, плюс від 2x2 до 7x7 на планшеті

18 захоплюючих тем: Динозаври, Транспорт, Їжа, Морське життя, Тварини, Прапори та багато іншого

Прогресивне відкриття: Відкривайте нові теми в міру гри та вдосконалення

Карти перемішуються й кладуться сорочкою вгору на сітку

Торкайтеся карт, щоб перевертати їх, і запам'ятовуйте їхні місця

Знайдіть усі однакові карти, щоб завершити раунд

У класичному режимі ви з'єднуєте пари однакових карт

У розширеному режимі ви складаєте трійки однакових карт

Прямі відповіді

Часті запитання про гру Match Cards

Чи гра Match Cards безкоштовна?

Так. Гра Match Cards безкоштовна — і завантаження, і сама гра. Її підтримує реклама, що показується в банері поза ігровим полем.

Чи працює гра Match Cards офлайн?

Так. Гра повністю працює на вашому пристрої: можна грати, зберігати прогрес і переглядати статистику без підключення. Підключення потрібне лише для встановлення та завантаження реклами.

Чи потрібен обліковий запис?

Ні. Облікового запису немає взагалі — нічого створювати й нікуди входити. Ваш прогрес залишається на пристрої.

На яких пристроях працює?

Гра Match Cards доступна на iPhone, iPad, Android і пристосовується і до телефонів, і до планшетів.

Подобається Match Cards? Залиште оцінку або відгук!

Ваш відгук допомагає наступним гравцям

Подобається Match Cards? Залиште оцінку або відгук!

Ваш відгук допомагає нам покращувати гру й допомагає іншим її знайти.

Публічної оцінки поки немає: магазини не дають перевірного обсягу.

Готові грати?

Встановити Match Cards

Безкоштовно, працює офлайн, без облікового запису.