Външното видео се зарежда едва след вашето щракване. Прегледът остава локален.

Пасианс
Half Moon Solitaire
Играйте Half Moon Solitaire: 104 карти от две тестета в дъга. Премахвайте двойки със сбор 11 и тройки вале-дама-поп, за да изчистите масата.
- Безплатно
- Офлайн
- Без акаунт
Проверима информация
Half Moon Solitaire накратко
- Жанр
- Пасианс
- Издател
- SBKR Apps
- Цена
- Безплатно
- Платформи
- Android, iPhone и iPad
- Офлайн
- Да
- Изисква акаунт
- Не
- Езици на приложението
- 33 езика
- Версия
- 1.18.0
- Последна актуализация
Източници: Google Play и App Store. Проверени на .
Истински поглед
Half Moon Solitaire в снимки
Екранни снимки на Half Moon Solitaire
Half Moon в средата на партията: премахнати са 55 от 104 карти за 25 хода и 2:27 минути, при 275 точки. Достъпните карти са бели, покритите — сиви. Half Moon след 20 хода: премахнати са 44 от 104 карти за 1:48 при 220 точки, а няколко места вече са празни. Half Moon с уголемена дъска: две точки, свързани с двупосочна стрелка, показват жеста с два пръста, който увеличава картите. Настройки на Half Moon, раздел „Геймплей“: пет опции — съобщения за грешка, помощ при поставяне, обърнато плъзгане при увеличение, автоматично връщане към нормален изглед и по-малко анимации. Първите две са включени. Победа в Half Moon: всичките 104 карти са премахнати за 2:27 и 25 хода при 275 точки; обобщението показва и най-доброто време и най-добрия резултат.
Основни правила
Как се играе Half Moon Solitaire?
Half Moon е пасианс на елиминиране с две тестета: 104 карти, раздадени в 12 купчини по 8, подредени в дъга като полумесец, с 8 резервни карти вътре в дъгата. Картите никога не се местят от купчина в купчина - те само се премахват. Няма основи, няма талон и няма купчина за изхвърлени карти.
Премахнете две карти от асо до 10, чиито стойности дават сбор 11 - боите нямат значение
5-те валидни двойки: асо+10, 2+9, 3+8, 4+7, 5+6 - две карти с еднаква стойност никога не образуват двойка
Премахнете заедно едно вале, една дама и един поп, в произволна комбинация от бои
Само най-горната карта от всяка купчина може да се играе - премахването ѝ открива следващата
8-те резервни карти винаги могат да се играят, но никога не се заменят с нови
Премахнете всичките 104 карти, за да спечелите - не всяко раздаване има решение
Да разберем играта
Правила на Half Moon Solitaire
Точкуване
- +10 точки за двойка, +15 точки за тройка вале-дама-поп
- Перфектен резултат: 520 точки - таймерът никога не влияе на резултата
- Отмяна на до 100 хода, със статистики и класация на топ 10
В приложението
Функции на приложението Half Moon Solitaire
Незадължителни подсказки, които показват все още възможните ходове
Работи офлайн - играйте навсякъде и по всяко време, без нужда от акаунт
Оптимизирани изгледи за телефон и таблет
Преки отговори
Често задавани въпроси за Half Moon Solitaire
Безплатна ли е играта Half Moon Solitaire?
Да. Играта Half Moon Solitaire е безплатна – и изтеглянето, и играенето. Финансира се от реклами, показвани в банер извън игралното поле.
Работи ли играта Half Moon Solitaire офлайн?
Да. Играта работи изцяло на вашето устройство: можете да играете, да запазвате напредъка и да виждате статистиките без връзка. Връзка е нужна само за инсталирането и за зареждането на рекламите.
Нужен ли е акаунт?
Не. Няма никакъв акаунт – няма какво да създавате, нито къде да влизате. Напредъкът ви остава на устройството.
На кои устройства работи?
Играта Half Moon Solitaire е достъпна на iPhone, iPad, Android и се адаптира както към телефони, така и към таблети.
Харесва ли ви Half Moon Solitaire? Оставете оценка или отзив!
Вашият отзив помага на следващите играчи
Харесва ли ви Half Moon Solitaire? Оставете оценка или отзив!
Вашият отзив ни помага да подобрим играта и помага на други да я открият.
Още няма публична оценка: магазините не дават проверим обем.
